Факти про теніс

Теніс – досить популярний і захоплюючий вид спорту. Цікаві факти про нього представлені нижче.

Батьківщиною тенісу вважається Франція, де він з’явився в 12 столітті, а назва походить від французького “tenez” ( “тримайте, грайте”). Спочатку в теніс грали одними руками, а ракетки стали виготовляти з середини 18 століття. Перші ракетки були довші сучасних і мали товсті струни, а м’ячі для гри були шкіряними і наповнені вовною. Перший тенісний матч відбувся в 1874 році в Англії. У тому ж році був запатентований корт. У 1877 році був заснований Всеанглійський клуб лаун-тенісу і крокету, або Вімблдонський клуб. Кожен, хто захоплюється тенісом, знає, що підрахунок очок ведеться особливим способом: 0, 15, 30 і 40. Існує версія, що на початку виникнення гри рахунок вели по годинах, тобто 15-хвилинний тайм оцінювався в 15 очок. За останню виграну подачу давали 10 очок. Рекорд тривалості гри в теніс встановили 2 спортсмена зі Швейцарії. Вони зіграли 56 сетів поспіль загальною тривалістю 26 годин 15 хвилин. Рекорд швидкості подачі у жінок становить 210 км / ч, а у чоловіків – 250 км / ч. Найкоротший матч відбувся між спортсменом з Австралії і Фінляндії. Він тривав трохи більше 28 хвилин, а рахунок склав 6: 0, 6: 1 на користь фіна.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)