Факти про волейбол

Волейбол є популярним і цікавим видом спорту. У цій грі змагаються команди на майданчику, розділеною сіткою, а головне завдання – не допустити торкання м’яча свого майданчика. Цікаві факти про волейбол представлені в цій статті.

Офіційно волейбол з’явився в 1895 році в США. Його придумав викладач фізкультури. Спочатку гра називалася “мінтонет”, але незабаром була перейменована в “волейбол” (volley – удар з літа, ball – м’яч). В даний час волейбол є єдиною грою, в якій не дозволяють м’ячу торкнутися землі. Середня швидкість м’яча при подачі становить 50 км / год, а рекорд швидкості – 130 км / ч. Найтриваліший волейбольний матч пройшов в Кінгстоні, США. Він тривав 75,5 годин. У 1983 році подивитися на гру між СРСР і Бразилією прийшло близько 100000 чоловік, встановивши рекорд відвідуваності волейбольного матчу. У 1947 році була створена Міжнародна федерація волейболу. Вона включає 218 країн світу і є однією з найбільших організацій. Найдовша волейбольний партія була зіграна в 2002 році в Чемпіонаті Італії. Вона тривала 48 хвилин і закінчилася з рахунком 54:52. А все тому, що для перемоги в партії команді необхідно виграти два розіграші поспіль.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)