Я – твоя кровинка, Україно! Позакласне читання – Я – ТВОЯ КРОВИНКА, УКРАЇНО
Матеріал уроку. Підсумок за темою “Я – твоя кровинка, Україно!”.
Мета. Закріпити знання про рідний край; розвивати пам’ять, увагу, мислення; виховувати бажання більше дізнатися про історію, культуру, традиції рідного краю, плекати любов до його святинь.
Обладнання. Карта України.
Хід уроку
I. Організаційний момент.
II. Оголошення теми і мети уроку.
Сьогодні у нас підсумковий урок.
Сьогодні ми зробимо ще один крок в країну відому,
В країну чудову, яка називається – Україна.
III. Актуалізація опорних знань учнів.
– Пригадайте, як називається розділ, над яким ми працювали кілька уроків. Твори якого жанру увійшли до цього розділу? (Вірші, казка, прислів’я, оповідання.)
– Що найбільше ви запам’ятали про нашу Україну?
– З якими державами межує Україна?
(Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією, Молдовою, Білорусією, Росією.)
IV. Подорож сторінками розділу “Я – твоя кровинка, Україно!”
1. Вікторина “З якого твору ці рядки?”
> “Така краса, висока і нетлінна.
Що хоч спинись і з Богом говори”.
(“Усе моє, все зветься Україна” Ліна Костенко)
> “Нема без кореня рослини,
А нас, людей, без Батьківщини”.
(“Рідний край” М. Чернявського)
> “Світлом науки і знання нас, дітей, просвіти”.
(“Молитва за Україну” О. Кониського)
2. Утворити прислів’я.
Свій край, як рай, – | – своя сторона. |
Кожному мила – | – як птах без гнізда. |
Рідна земля – | – свій звичай. |
Людина без Батьківщини – | – а чужа країна, як домовина |
Рідна країна – мати, – | – і в жмені мила. |
Кожний край має – | – чужа – мачуха. |
3. Складання “сенкану” про рідний край.
Рідний край
Самостійний, незалежний.
Прагнув, боровся, беріг.
Єдина країна.
Україна
4. Гра “Постав запитання”.
Учні один одному ставлять запитання за змістом калмицької народної казки “Казка про рідний край”.
5. Вислови великих українців про рідний край.
Учні розказують напам’ять вислови.
V. Підсумок уроку.
24 серпня український народ відзначатиме річницю Дня незалежності України. Ви народились та живете в незалежній Україні. Пишайтеся тим, що маєте свій рідний край, мову, землю, звичаї та традиції предків. Будьте справжніми патріотами своєї Батьківщини. Своїми вчинками, знаннями, працею, поведінкою зміцнюйте її могутність. Щодня ростіть себе в силі, мудрості і любові.
УРОК 117 Позакласне читання
Related posts:
- Нема без кореня рослини, а нас, людей, без Батьківщини! Вступ до теми “Я – твоя кровинка, Україно” – Я – ТВОЯ КРОВИНКА, УКРАЇНО Матеріал уроку. Акровірш “Край”. Марія Чумарна “З Україною в серці”. Мета. Поглибити знання учнів про Україну як Батьківщину кожного з нас; пробуджувати національну свідомість, розвивати пізнавальний інтерес, спостережливість, мислення та пам’ять; виховувати патріотів рідної країни. Обладнання. Карта України, народні та державні символи України. Хід уроку I. Організаційний момент. II. Мовна розминка. – Прочитайте прислів’я. Соловей […]...
- Люби і знай свій рідний край – Я – ТВОЯ КРОВИНКА, УКРАЇНО Матеріал уроку. Валерій Шевчук “Дорога історії”. Микола Чернявський “Рідний край”. Мета. Розширити та узагальнити знання учнів про Україну; прищеплювати любов до державних символів України; розширити знання учнів про цінності українців; виховувати почуття патріотизму, національної гордості та любові до Батьківщини. Обладнання. Карта України, Державні символи України. Хіт уроку I. Організаційний момент. II. Мовна розминка. 1. Відгадайте […]...
- Україна – єдина країна! – Я – ТВОЯ КРОВИНКА, УКРАЇНО Матеріал уроку. Слова великих українців про рідну землю. Мета. Поглибити знання учнів про Україну, її історію, культуру, формувати в учнів поняття “єдність”, “цілісність”; розвивати мовлення дітей; виховувати любов до рідної країни та почуття поваги до неї, розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні. Обладнання. Портрети письменників. Хіт уроку I. Організаційний момент. II. […]...
- Продовжуємо подорож у калмицьку народну казку – Я – ТВОЯ КРОВИНКА, УКРАЇНО Матеріал уроку. Калмицька народна казка “Казка про рідний край”. Прислів’я. Мета. Розширити та поглибити знання учнів про калмицьку народну казку; розвивати вміння оцінювати вчинки персонажів; виховувати інтерес до народної мудрості, бажання вчитися. Обладнання. Ілюстрації до казки. Хід уроку I. Організаційний момент. II. Мовна розминка. 1. Абетка народних казок. – А зараз ми перевіримо, як ви […]...
- В чужім краю і пташка не співає – Я – ТВОЯ КРОВИНКА, УКРАЇНО Матеріал уроку. Калмицька народна казка “Казка про рідний край”. Мета. Дати уявлення учням про калмицький народ; ознайомити із калмицькою народною казкою; навчити усвідомлювати повчальний зміст казки: давати оцінку героям, їх вчинкам і поведінці; розвивати творчу уяву, навички виразного читання, вміння працювати з текстом; сприяти бережному ставленню до всього живого. Обладнання. Портрет калмика, карта, ілюстрації до […]...
- УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ. БАТЬКІВЩИНА – РІДНИЙ КРАЙ – ПОЕТИЧНА ЗБІРКА 4 – З ЛІТЕРАТУРНОЇ СКАРБНИЦІ – IІ семестр Мета: збагатити знання учнів про наш край, про історію, культуру своєї Вітчизни; розвивати навички читання, зв’язне мовлення; виховувати громадянські почуття, любов до Батьківщини, до рідної мови. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. МОВЛЕННЄВА РОЗМИНКА 1. Робота над чистомовкою Па-па-па – розсипана крупа. Пе-пе-пе – кошеня сліпе. По-по-по – річка Лімпопо. Іп-іп-іп – зеленіє кріп. Ап-ап-ап […]...
- Позакласне читання № 4. Бесіда про самостійно прочитані твори. Рекомендація додаткової літератури для читання в 6 класі Мета: зацікавити учнів додатковим читанням художніх творів, активізувати читацькі інтереси учнів, учити докладно переказувати цікаві епізоди з них; розвивати вміння висловлювати власні думки про почуте і прочитане, аналізувати та зіставляти факти, коментувати їх; виховувати прагнення пізнавати, любов до рідного слова, почуття патріотизму, національної гордості. Тип уроку: урок засвоєння нових знань. Засоби навчання: мультимедійні засоби, виставка […]...
- Із слова починається людина… Позакласне читання – Я НАРОДИВСЯ ДЛЯ СВІТУ Матеріал уроку. Вислови про слово, народна притча “Сила слова”, акровірш “Слово”, прислів’я. Мета. Розширити знання учнів про мову як засіб людського спілкування та пізнання світу і самого себе. Ознайомити з висловами про слово. Пояснити, як слово діє в кожній людині, розкриває скарби її серця, плекає розум. Виховувати культуру мовлення. Обладнання. Вислови про слово. Хід уроку […]...
- Підсумовуємо прочитане за І семестр. Позакласне читання – ГЕРОЙСЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ Мета. Перевірити, що учні засвоїли упродовж семестру. Прищеплювати любов до рідної країни, бажання вивчати історію свого народу. Розвивати ерудицію, творчі здібності. Стимулювати прагнення учнів до самопізнання та самовдосконалення. Вчити висловлювати свою думку, прислухатися до думки інших. Формувати переконання особистої відповідальності кожного учня за долю своєї держави та народу. Обладнання. Виставка книг з теми; “чарівна паличка”; […]...
- ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ. КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ Мета: познайомити учнів із казками народів світу; розвивати зв’язне мовлення; виховувати любов до читання. Обладнання: збірки казок народів світу. Хід уроку I. Організаційний момент II. Актуалізація опорних знань Бесіда. ІІІ. Оголошення теми і мети уроку. Робота над темою урока. 1. Вікторина “У світі казок”. 2. Інформаційна хвилинка “Звідки взялась Баба Яга?” 3. Переказ самостійно прочитаних […]...
- Воротарський хліб не з медом. Позакласне читання – ЛІТЕРАТУРНЕ КОЛО ЛІітературне читання – конспекти уроків 4 клас – (за підручником М. І. Чумарної) – 2015 рік Матеріал уроку. Михайло Слабошпицький “Брат знаменитого воротаря” (продовження). Мета. Розширити знання учнів про види спорту, можливості небезпеки під час гри у футбол; розвивати вольові якості характеру: наполегливість, безстрашність, витривалість; удосконалювати вміння виразно читати; вчити переказувати оповідання за планом; виховувати […]...
- Позакласне читання. Я. Стельмах “Найкращий намет” Мета: зацікавити учнів, спонукати їх до самостійного читання, до роздуму над прочитаним; розвивати навички коментування найцікавіших епізодів. Очікувані результати: учні цікавляться художньою літературою, із задоволенням самостійно знайомляться з розділами повісті Я. Стельмаха “Найкращий намет”, уміють толерантно й аргументовано доводити свою думку, відстоювати власну позицію. Теорія літератури: пригодницький твір. Обладнання: портрет письменника, видання твору, ілюстрації до […]...
- Вже Різдво прийшло до хати, всім пора колядувати! Позакласне читання – З НОВИМ РОКОМ, З КОЛЯДОЮ! Матеріал уроку. Віншування “Я маленький хлопчик”. Мета. Розширювати знання учнів про звичаї нашого народу, зокрема про посівання, віншування. Викликати інтерес до різдвяних свят, бажання брати участь у підготовці до свят. Вчити чітко вимовляти слова, правильно наголошувати. Виховувати любов до усної народної творчості, до свого народу, до України. Прищеплювати бажання дарувати радість іншим. Обладнання. Кольорові малюнки […]...
- ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ. ОПОВІДАННЯ СЕТОНА-ТОМПСОНА ЛОБО Мета: показати особливості зображення світу природи письменником, його ставлення до тварин; розвивати навички виразного читання та стислого переказу; виховувати повагу та бережливе ставлення до природи та її мешканців. Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу. Хід уроку I. Мотивація навчальної діяльності Вступне слово вчителя – Сьогодні незвичайний урок. До нас завітали гості. Вони хочуть познайомитися з […]...
- Позакласне читання № 2. Літературні казки сучасних авторів. Інна Волосевич. Про хлопчика, який не вмів робити нічого корисного Мета: ознайомити учнів із творчим та життєвим шляхом Інни Волосевич, опрацювати зміст твору, його виховне і повчальне значення, удосконалювати вміння виразно читати казки; розвивати мовлення, активне мислення, пам’ять, увагу; виховувати в дітей бережливе ставлення до природи, непримиренність до зла, жорстокості, надмірної хвалькуватості, прищеплювати учням почуття доброти та милосердя до ближнього. Тип уроку: урок засвоєння нових […]...
- Позакласне читання. Корнелія Функе (нар. 1958). “Чорнильне серце” – СУЧАСНА ЛІТЕРАТУРА. Я І СВІТ Тема. Позакласне читання. Корнелія Функе (нар. 1958). “Чорнильне серце”. Тема “оживлення” книги у творі. Образ Мегі – дівчинки, котра любить читати. Її пригоди й духовне випробування. Поєднання уявного і реального світів Мета: навчальна: розширювати кругозір учнів, їхній інтерес до читання; зацікавити творчістю письменниці; допомогти усвідомити ідейно-художній зміст твору та його суспільну значущість; розвивальна: розвивати навички […]...
- Позакласне читання № 1. У світі українських народних казок Мета: викликати інтерес учнів до самостійного читання; проаналізувати казки, які учні самостійно прочитали; розвивати творчу уяву, художній смак, комунікативні вміння учнів; виховувати любов до усної народної творчості. Тип уроку: урок засвоєння нових знань. Засоби навчання: виставка книг, учнівські ілюстрації до казок. Перебіг уроку І. Установчо-мотиваційний етап. Слово вчителя. “Тисячі речей забудете, а тих хвилин, коли […]...
- Що означає бути людиною? Позакласне читання – ЛІТЕРАТУРНЕ КОЛО ЛІітературне читання – конспекти уроків 4 клас – (за підручником М. І. Чумарної) – 2015 рік Матеріал уроку. Максим Рильський “Синові”. Мета. Розширити, поглибити й узагальнити знання учнів про творчість Максима Рильського; вчити розуміти красу поетичних творів; удосконалювати навички правильного і виразного читання віршів; розвивати уміння формувати оцінні судження. Обладнання. Портрет М. Рильського, збірка віршів […]...
- ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ. А. КАЩЕНКО “НАД КОДАЦЬКИМ ПОРОГОМ Мета: продовжити знайомити школярів з історичним минулим нашого рідного краю, народу на прикладі твору А. Кащенка “Над Кодацьким порогом”; стисло опрацювати відомості про життєвий і творчий шлях письменника; з’ясувати ідейно-художній зміст повісті, охарактеризувати його героїв; розвивати культуру зв’язного мовлення, увагу, спостережливість, логічне мислення, вміння узагальнювати, порівнювати, співставляти, раціонально використовувати навчальний час; формувати кругозір учнів; виховувати […]...
- Позакласне читання. Овідій Метаморфози (Потоп, Філемон та Бавкіда) – АНТИЧНІСТЬ Мета: – Навчальна: продовжити знайомство з творчістю Овідія; ознайомитись з уривками із поеми “Метаморфози”; простежити в уривках мотив перетворення та відображення таких перетворень в інших творах світової літератури; – Розвивальна: розвивати уміння учнів формувати та висловлювати власну думку; розвивати читацький інтерес учнів; – Виховна: виховувати в учнів високі моральні якості. Тип уроку: урок додаткове читання […]...
- Позакласне читання. Дума “Буря на Чорному морі” Тема. Позакласне читання. Дума “Буря на Чорному морі” Мета: розширити знання учнів про художню книгу, її тематичне, ідейно-художнє розмаїття; ознайомити з думою “Буря на Чорному морі”, зацікавити восьмикласників, спонукати їх до самостійного читання, до роздуму над прочитаним; розвивати образне та логічне мислення, творчу уяву, фантазію, уміння коментувати найцікавіші епізоди, робити висновки та узагальнення, навички ведення […]...
- Найдавніші мандрівники – герої казок. Позакласне читання – ФАНТАСТИЧНІ МАНДРІВКИ У СВІТІ ЧУДЕС І В КОСМОСІ ЛІітературне читання – конспекти уроків 4 клас – (за підручником М. І. Чумарної) – 2015 рік Матеріал уроку. Українська народна казка “Як Іван до Сонця ходив” (продовження). Мета. Продовжити роботу над казкою. Розвивати читацькі навички. Вчити передавати в інтонації характери дійових персонажів. Стимулювати розвиток літературних творчих здібностей. Виховувати кращі людські якості. Обладнання. Картки з частинами […]...
- Щоб рибку з’їсти, треба в воду лізти. Позакласне читання – Я СВІТУ У ПРИГОДІ СТАНУ ЛІітературне читання – конспекти уроків 4 клас – (за підручником М. І. Чумарної) – 2015 рік Матеріал уроку. Народні притчі “Корінь і стебло”. “Треба нахилитися”. Прислів’я. Мета. Продовжувати ознайомлювати учнів з різновидом українського фольклору – притчею. Формувати вміння знаходити “силу” притчі. Розвивати творче мислення. Удосконалювати читацькі навички. Виховувати розважливість, бажання плекати в собі все добре […]...
- Мову рідної природи розуміти серцем вчись. Позакласне читання – МИ – ОДНІЄЇ КРОВІ Матеріал уроку. Василь Сухомлинський “Гавеня і Соловей”. Богдан-Ігор Антоним “Ліс”. Оксана Сенатович “Друже мій”. Загадки. Мета. Розширити і поглибити знання учнів про значення матері у житті людини. Розвивати вміння розуміти природу серцем. Удосконалювати навички читання прозових і поетичних творів. Виховувати шанобливе ставлення до матері. Обладнання. Портрет В. Сухомлинського; запис звуків птахів. Хід уроку I. Організаційний […]...
- Позакласне читання. І. Калинець. “Хлопчик-фігурка, який задоволений собою” Мета: ознайомити учнів із творчістю львівського письменника І. Калинця, зацікавити учнів, спонукати їх до самостійного читання, до роздуму над прочитаним; розвивати навички коментування найцікавіших епізодів; ведення читацьких щоденників; формувати творчу уяву, фантазію Очікувані результати: учні цікавляться художньою літературою, із задоволенням самостійно знайомляться з розділами оповідання і. Калинця “Хлопчик-фігурка, який задоволений собою”, уміють аргументовано доводити свою […]...
- ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ. М. ТРУБЛАЇНІ “ШХУНА “КОЛУМБ”” Мета: – навчальна: ознайомити школярів із біографією М. Трублаїні, подати відомості про його твір “Шхуна “Колумб””, продовжувати навчати виокремлювати тему твору, основну думку, характеризувати головні образи; – розвивальна: розвивати пам’ять, логічне мислення, уміння виразно читати прозовий твір; – виховна: виховувати почуття пошани до творчості українських митців, формувати світогляд, прищеплювати загальнолюдські цінності Тип уроку: засвоєння нових […]...
- Робота над поминками, допущеними в контрольній роботі. Позакласне читання № 3. Свято українського гумору Мета: викликати в учнів інтерес до читання творів українських письменників-гумористів, розширити знання учнів про гумор у літературі; розвивати культуру зв’язного мовлення школярів і їхню творчу уяву; виховувати найкращі моральні якості, вміння критично ставитися до хиб, негативних учинків людей. Тип уроку: урок застосування знань, умінь і навичок. Засоби навчання: бібліотечка творів письменників-гумористів, учнівські малюнки до гуморесок. […]...
- Позакласне читання. Повість О. Гончара “Бригантина” Тема. Позакласне читання. Повість О. Гончара “Бригантина” Мета: розширити знання учнів про художню книгу, її тематичне, ідейно-художнє розмаїття; ознайомити учнів із творчістю Олеся Гончара, зацікавити учнів, спонукати їх до самостійного читання, до роздуму над прочитаним; розвивати навички коментування найцікавіших епізодів, навички ведення читацьких щоденників, розвивати творчу уяву, фантазію; виховувати почуття людяності, толерантності, відповідальності за свої […]...
- Позакласне читання. Віктор Близнець. Звук павутинки Мета: коротко ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом письменника, зокрема з його твором “Звук павутинки”; з’ясувати романтичність та ліричність повісті, її ідейно-тематичне спрямування; прослідкувати, як у творі розкривається дивовижність і краса світу; знаходити в повісті образи, що передають різні ідеї, емоції, почуття; розвивати вміння грамотно висловлювати власні думки, почуття, спостереження; формувати кругозір, світогляд школярів; […]...
- Позакласне читання. В. Близнець. “Женя і Синько” Мета: зацікавити учнів, спонукати їх до самостійного читання, до роздуму над прочитаним; розвивати навички коментування найцікавіших епізодів; ведення читацьких щоденників. Очікувані результати: учні цікавляться художньою літературою, із задоволенням самостійно знайомляться з розділами повісті В. Близнеця “Женя і Синько”, уміють толерантно й аргументовано доводити свою думку, відстоювати власну позицію. Теорія літератури: пригодницький твір. Обладнання: портрет письменника, […]...
- Тарасові думки будуть жити віки. Позакласне читання – ЛІТЕРАТУРНЕ КОЛО ЛІітературне читання – конспекти уроків 4 клас – (за підручником М. І. Чумарної) – 2015 рік Матеріал уроку. Тарас Шевченко “Що воно там, за горою?” (продовження). Мета. Розширити знання учнів про раннє дитинство поета: розвивати навички осмисленого читання; вчити давати характеристику дійовим особам; виховувати бажання глибше ознайомитися з біографією великого Кобзаря. Обладнання. Портрет Т. Шевченка; […]...
- Позакласне читання. Є. Гуцало. У гаї сонце зацвіло Мета: актуалізувати знання учнів про життєвий і творчий шлях Є. Гуцала, спробувати зануритися у світ образів та думок письменника, з’ясувати основні проблеми, які піднімає автор у повісті “У гаї сонце зацвіло” та проаналізувати художні засоби, якими він їх реалізовує; навчатися висловлювати свою думку й аргументувати її; виховувати любов та бережливе ставлення до природи, любов до […]...
- Позакласне читання. Світова поезія про кохання – ДРУЖБА І КОХАННЯ Тема. Позакласне читання. Світова поезія про кохання Мета: навчальна: розширювати кругозір учнів, їхній інтерес до читання; допомогти учням усвідомити ідейно-художній зміст твору та його суспільну значущість; розвивальна: розвивати навички спостереження над текстом художнього твору, виділення ключових епізодів, їх коментування; виховна: сприяти формуванню гуманістичного світосприйняття, поваги до морально-етичних цінностей людства. Обладнання: тексти творів, аудіозаписи пісень, відеокліпи, […]...
- Позакласне читання № 3. Історичне минуле українського народу в сучасній літературі Мета: зацікавити учнів додатковим читанням художніх творів на історичну тему; розвивати вміння докладно переказувати цікаві епізоди з них; висловлювати свої думки про почуте і прочитане, аналізувати та зіставляти історичні факти, коментувати їх, виховувати почуття патріотизму, національної гордості. Тип уроку: урок засвоєння нових знань. Засоби навчання: книжкова виставка “Історичні твори українських письменників”, тексти оповідань Є. Білоусова […]...
- ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ. ВОЛОДИМИР МАЛИК “ТАЄМНИЙ ПОСОЛ” Мета: – навчальна: продовжувати роботу над тетралогією Володимира Малика “Таємний посол”, навчати виокремлювати основне; – розвивальна: розвивати логічне мислення, уміння висловлювати власні міркування про роль козацтва в житті українського народу, про звичаї, що панували в Запорозькій Січі; – виховна: виховувати любов до історичного минулого рідної країни, патріотичні почуття, усвідомлення важливості історичної спадщини. Тип уроку: засвоєння […]...
- Позакласне читання № 1. Фольклорне свято Мета: ознайомити учнів з поезіями українських письменників, у творах яких звучать фольклорні мотиви; узагальнити й систематизувати знання школярів про календарно-обрядову поезію і пов’язані з нею звичаї та обряди українців; формувати креативні компетентності; розвивати навички самостійного читання, акторські здібності, культуру зв’язного мовлення; виховувати захоплення пейзажами батьківщини, інтерес до звичаїв та обрядів українського народу. Тип уроку: урок […]...
- Позакласне читання. Твір Антона Павловича Чехова “Вишневий сад” – ВСТУП. ІЗ ДРАМАТУРГІЇ КІНЦЯ XIX – ПОЧАТКУ XX ст. – І семестр Мета: допомогти учням з’ясувати зміст, ідейно-художні особливості самостійно прочитаного твору; усвідомити особливості чеховських п’єс; розвивати навички самостійного читання, аналізу драматичних творів, висловлювання власних вражень і думок, їх обгрунтування, проведення паралелей із сучасністю; виховувати любов до книги, повагу до рідної домівки, Батьківщини, до свого коріння. Обладнання: портрет письменника, ілюстрації до твору. Тип уроку: бесіда з позакласного […]...
- ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ. Е. Т. А. ГОФМАН “ЗОЛОТИЙ ГОРНЕЦЬ” – ДОБА ВІДРОДЖЕННЯ. ДОБА ПРОСВІТНИЦТВА Мета: формування предметних компетенцій: поглибити знання про творчість Гофмана; ознайомити учнів із твором Е. Т. А. Гофмана “Золотий горнець”; прищеплювати інтерес до літератури та мистецтва; формування ключових компетентностей: уміння вчитися: розвивати навички оцінювання культурно-мистецьких явищ; комунікативної: розвивати навички роботи в парі та в колективі; інформаційної: розвивати навички роботи із підручником та уміння критично оцінювати теоретичний […]...
- Позакласне читання. Драма Педро Кальдерона де ла Барка Життя – це сон – БАРОКО І КЛАСИЦИЗМ Мета: – Навчальна: поглибити знання учнів про бароко як художній напрям; ознайомити учнів з особистістю Педро Кальдерона; учити дітей формулювати та висловлювати особисте ставлення до проблем, що порушено у драмі; – Розвивальна: розвивати уміння виявляти у творі характерні стильові ознаки; – Виховна: виховувати інтерес до творів мистецтва. Тип уроку: вивчення та опанування нового навчального матеріалу. […]...
- ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ. МОЯ УЛЮБЛЕНА УКРАЇНСЬКА НАРОДНА КАЗКА МЕТА: поповнити знання учнів про тематику народних казок, виявити вміння учнів читати і Переказувати зміст казок, дотримуючись особливостей їх стилю; розвивати творче Мислення; виховувати інтерес до народної творчості. ХІД УРОКУ: І. МОТИВАЦІЯ НАВЧАННЯ ШКОЛЯРІВ. Оголошення теми, мети, завдань уроку. ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ УЧНІВ. 1.Слово вчителя. Кожен народ створив багато чудових казок. У них відображення […]...